Ondra Mánek doporučuje

On Cloudmonster

Zaujal mě už samotný tvar boty, který je takový krásně nevšední.. a jak už název napovídá, je zajímavý i svým provedením. Co se týká použití v praxi, tak krásně tlumí. Bota je sama o sobě dost lehká a extrémně pohodlná. Já je beru klidně i k džínům.

The ROGER Advantage

Tak Rogery jsou pro mě láska na první pohled. Hned, jak jsem je viděl na pár lidech, co sleduju na instáči, jsem je chtěl! Krásně zpracovaná bota za tu cenu opravdu stojí. Věřím, že tahle bota mi vydrží několik let. Moc rád si konkrétně bílý model beru kamkoliv do města. A vůbec bych se nebál ji vynést třeba i k obleku na večerní akci.

On Cloudnova

Za mě model, který zaručeně splní vaše očekávání jak do města, tak na pohodlnou procházku na pevnější cesty.On Cloudrock Waterproof

V zimě hodně cestuju po závodech a potřebuju, aby mi nohy zůstaly v suchu. Voděodolný model to naprosto splňuje. Krásně vydrží i “tvrdší” jarní podmínky, kdy je sníh už dost rozbředlý a boty většinou mnohem rychleji promokají, než na sněhu, kterým se může pyšnit třeba takový leden. Určitě nesáhnete vedle, když se i těd v polovině zimy rozhodnete vybrat si právě Cloudrocky! 

Close Košík
Close Wishlist
Close
Kategorie