Technologie značky On

Touha po inovacích patří k základním hodnotám značky On. Srdcem našeho sídla ve švýcarském Curychu jsou proto laboratoře On Labs, kde vědci ve spolupráci s elitními atlety i rekreačními běžci neustále vyvíjejí nové technologie. Je pro nás důležité, abychom ti pomohli dosáhnout tvých běžeckých cílů, proto nic nenecháváme náhodě.

CloudTec®

Chceš vědět, jak se běhá po oblacích? Už od samotného vzniku naší značky je pro boty On charakteristická patentovaná tlumící technologie CloudTec, která v sobě dokázala spojit zdánlivě protichůdné vlastnosti: pohodlí a rychlost. Měkkost a výbušnost. Systém dutých elementů ale přináší běžcům i spoustu dalších benefitů.

Běžet po oblacích

Duté elementy (clouds) se při dopadu na zem stlačují, čímž zajišťují mimořádně měkký došlap. To pohodlí musíš zažít na vlastní nohy – jako když šlápneš do oblaků. Cloudy se přitom stlačují v horizontálním i vertikálním směru, protože běh není skákání přes švihadlo, ale je to pohyb vpřed.

Výbušný odraz

CloudTec® je první technologie, která zajišťuje tlumení pouze během dopadové fáze – jediné části běžeckého kroku, kdy ho opravdu potřebuješ. Jakmile došlápneš na zem, jednotlivé cloudy se stlačí, čímž připraví pevný základ pro dynamický, silný a přirozený odraz. Žádná energie se v tlumení neztratí. Připrav se, startujeme!

Tlumení, které se ti přizpůsobí

Díky velkému množství dutých elementů dokáže tlumení CloudTec reagovat na specifika tvého běžeckého kroku. Boty On nebudou upravovat tvůj běh, ale podpoří tě při něm.

Helion™

 

Dlouhé roky jsme marně hledali takovou tlumící pěnu, která by splňovala všechny naše vysoké nároky. Žádná taková ale na trhu neexistuje, proto jsme museli přistoupit k vývoji našeho vlastního materiálu. Představujeme ti superpěnu Helion™.

Spojení výhod

V čem spočívá její kouzlo? S pomocí vědců a nejnovějších technologických postupů jsme propojili do jednoho molekulárního řetězce pevné a měkké částice. Zjednodušeně řečeno: superpěna Helion má výhody, kvůli kterým bylo dříve nutné používat minimálně dvě odlišné pěny. Je lehká, měkká, ale přitom stálá a odolná vlivům počasí – není to jen pěna do města, ale do všech terénů.

Missiongrip™

Seznam se s dokonalou podrážkou pro pohyb v terénu. Podešev Missiongrip™ byla v nejtěžších terénech švýcarských Alp vyvinuta pro běh, hiking i bezcílné toulání se přírodou. Kombinace přilnavé pryžové směsi a chytrého vzoru podrážky ti dodá pocit jistoty, bezpečí a skvělé trakce v každém terénu.

Zakousne se do země

Speciálně vyvinutá přilnavá pryžová směs Missiongrip™ tě podrží v ostrých stoupáních i ve strmých sebězích. Společně s patentovaným tlumením CloudTec ti pomůže vystoupat na nejostřejší vrchol a na hřebeni ti dá pocit běhu po oblacích.

Pěna Zero-Gravity

Pěna Zero-Gravity je ultralehká a zároveň dokonalá. Tlumící cloudy poskytují perfektní přilnavost a zvyšují odolnost bot, aniž by to bylo na úkor jejich lehkosti. Pěna absorbuje nárazy a zároveň podporuje stabilitu chodidla – ON pro celodenní a každodenní nošení.

Guma Rebound Rubber

Základní vzorec běhu v oblacích. Rebound Rubber byla vyvinuta ve Švýcarsku a nabízí revoluční a jedinečné vlastnosti. Vysoká odolnost vůči oděru zajišťuje, že se na ně můžete spolehnout při každém kroku. Užijte si nejnovější technologie na modelu Cloudsurfer.

Speedboard design

Energie je klíčovým zdrojem pohybu. Čím více jí máme, tím rychleji dokážeme běžet. Proto jsme do mezipodešve vložili desku Speedboard, která má za úkol transformovat tvou kinetickou energii do vyšší rychlosti.

Deska přesně pro tebe

Každý běžec je jiný, každý běží jinou rychlostí a každý od svých bot očekává jinou formu podpory. Proto se jsme vyvinuli více variant desky Speedboard, které se liší svým materiálem, tvarem, tloušťkou i zakřivením. Chtěli jsme totiž, aby její vlastnosti byly v harmonii s charakterem konkrétních bot a také s tvým očekáváním – od naprostého pohodlí až po maximální rychlost.

Close Košík
Close Wishlist
Close
Kategorie