Technologie

Patentovaná technologie CloudTec® společnosti ON je navržena tak, aby běžci zajistila měkký a tlumený dopad a zároveň rychlý a dynamický odraz. Výsledek? Neuvěřitelně lehký pocit při každém kroku, a přitom žádný kompromis co se týče tlumení. Jinými slovy, běh v oblacích.

Měkký dopad

Vítejte ve světě dokonalého běhu. Odpružení, které nechce měnit váš běžecký styl a krok, ale naopak se mu přizpůsobí. Když při běhu v ON došlápnete, jednotlivé cloudy se při dopadu stlačí, čímž absorbují náraz ze všech stran a umožní vám rychlejší odraz k dalšímu kroku.

Rychlý a dynamický odraz

CloudTec® je první systém, který vám nabízí tlumení pouze tehdy, kdy to potřebujete, a tedy během fáze dopadu. Po dopadu se jednotlivé cloudy zamknou a díky tomu můžete rychleji a dynamičtěji vyrazit vpřed, aniž byste ztráceli svou energii.

Superpěna Helion™

Helion je aktivní pěna, která je naprosto dokonalá. Díky speciálním výrobním metodám umožňuje pěna Helion™ spojit tužší a tvrdší pěnové prvky s těmi měkčími. Je také velmi lehká, ale současně odolná, například vůči změnám okolních teplot, což je ideální pro celoroční použití.

Missiongrip™

Na světě nenajdete dvě stejné stezky, každá je jiná, rozmanitá. A právě díky této rozmanitosti a nepředvídatelnosti je nutné mít podrážku, která zvládne opravdu cokoli. Díky technologii Missiongrip se tato podrážka dokonale přizpůsobí jakémukoli terénu. Bezkonkurenční odpružení CloudTec potom nabídne to nejlepší tlumení a absorpci nárazů i při tom nejrychlejším běhu z kopce. Modely Cloudventure s podrážkou Missiongrip zvládnou naprosto cokoli.

Pěna Zero-Gravity

Pěna Zero-Gravity je ultralehká a zároveň dokonalá. Tlumící cloudy poskytují perfektní přilnavost a zvyšují odolnost bot, aniž by to bylo na úkor jejich lehkosti. Pěna absorbuje nárazy a zároveň podporuje stabilitu chodidla – ON pro celodenní a každodenní nošení.

Guma Rebound Rubber

Základní vzorec běhu v oblacích. Rebound Rubber byla vyvinuta ve Švýcarsku a nabízí revoluční a jedinečné vlastnosti. Vysoká odolnost vůči oděru zajišťuje, že se na ně můžete spolehnout při každém kroku. Užijte si nejnovější technologie na modelu Cloudsurfer.

Speedboard design

Spolu s cloud prvky podporuje Speedboard konstrukce přirozený pohyb vašich chodidel. Od dopadu, přes odraz k dalšímu kroku, podporuje rychlejší odvalení nohy a tím vás aktivně pohání dopředu. Speedboard je specificky přizpůsobený každému modelu ON a spolu s celou podešví má za úkol zajistit vám ten nejlepší pocit z vašeho tréninku.

Close Košík
Close Wishlist

Close
Navigace
Kategorie