Cloudsurfer

Obuj nové Cloudsurfer – díky počítačem optimalizované technologii tě svezou do nové dimenze měkkého tlumení. 

Špičková mezipodešev CloudTec Phase zajišťuje tak hladký a plynulý běžecký krok, jaký tu ještě nikdy nebyl. Jako když se zhoupneš na vlně hladce jedoucí po hladině. S Cloudsurfer poběžíš vstříc lepší budoucnosti s důrazem na udržitelnost: k výrobě se používají recyklované materiály a díky technologii barvení dope dye se spotřebuje výrazně méně vody.  

Na co se nové Cloudsurfery nejvíce hodí? 

Rychlé tréninky, 5 km, 10 km, půlmaraton, tempové běhy, silniční běhy, intervalové tréninky, krátké běhy. Jednoduše řečeno: budeš se v nich cítit dobře při každém rychlém běhu. 

materiály a díky technologii barvení dope dye se spotřebuje výrazně méně vody.  

Cloudsurfer

Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase.

4 490 s DPH
  • Clear
Cloudsurfer

Obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase.

4 490 s DPH
  • Clear

Revoluční tlumení jménem Cloudtec Phase™  

Nic jsme nenechali náhodě. Abychom navrhli to nejlepší tlumení, pracovali jsme při vývoji naší nové mezipodešve CloudTec Phase™ nejen s počítačovou optimalizací, ale i s pocity, o které se s námi podělila více než tisícovka běžců. 

CloudTec Phase začíná pracovat přesně v tom momentu, kdy se tvá noha dotkne země. Jeden po druhém se obláčky postupně uzavírají, aby zajistily plynulý přechod z paty na špičku – pro ten nejhladší běžecký krok, jaký je možné zažít. Jako když se zhoupneš na vlně hladce jedoucí po hladině. 

Chceš se o novém Cloudtecu dozvědět ještě více informací? Tady jsou. 

Méně vody ve výrobě, více vody, kterou můžeme darovat 

Nové On Cloudsurfer jsme navrhli tak, abychom ti pomohli chytit novou vlnu. Vyběhni do ulic, kde si naplno uvědomíš, jak pohyb podněcuje lidskou duši. Zažij euforii z východu slunce, který uvidíš jen ty. Vnímej sluneční paprsky dopadající na obzor. Užívej si čerstvý vzduch, když déšť bubnuje na silnici… Cloudsurfer přinášejí nové udržitelné technologie i tak pohodlné tlumení, jaké tu ještě nebylo. 

Již žádné zbytečné použití nových plastů. Z 30 % jsou Cloudsurfery vyrobeny z recyklovaných materiálů. Svršek je barven technologickým postupem dope dye, který zásadním způsobem šetří množství vody oproti standardnímu procesu smáčená tkaniny v barvě. Při barvení technologií dope dye je barevný pigment přimícháván do základního materiálu přímo při vzniku syntetického vlákna ze kterého je následně udělán celý svršek boty.  Díky tomu se spotřeba vody naprosto minimalizuje. 

Víš, že téměř jeden z deseti lidí na celém světě žije bez přístupu k čisté vodě? Z tohoto důvodu jsme se rozhodli spojit síly s organizací Charity: Water a darovat až 100 milionů litrů vody. Ale budeme potřebovat Tvoji pomoc! 

Zapoj se až do 2. dubna do mezinárodní výzvy v rámci aplikace Strava. Každý kilometr, který uběhneš nebo ujdeš a zaznamenáš pomocí Stravy se počítá a má hodnotu 10 litrů vody! 

Stačí se k výzvě připojit na tomto odkazu: https://strava.app.link/make-waves-with-on 

Novinku Cloudsurfer můžete zakoupit také u následujících prodejců On: 

TOP4RUNNING 
Náplavní 1, Praha 
https://top4running.cz/?q=cloudsurfer%207

Runsport
Lorencova alej 1097, Lanškroun 
https://www.runsport.cz/cs/search?s=cloudsurfer

Kerda sport
Švermova 259/54, Liberec 
https://www.kerdasport.cz/vyhledavani?hledat=cloudsurfer

LBS sport
Na Maninách 900/50, Praha 7 
https://www.lbs-sport.cz/hledani/cloudsurfer/

Close Košík
Close Wishlist
Close
Kategorie